Hoppa till sidans innehåll

Startlista 25 feb

21 FEB 2018 14:35
Här kommer en prel startlista till söndagens Pay & ride. Parkering kommer att vara vid ridhuset, vi försöker få ihop det så alla ska få plats. Personbilar försöker vi parkera vid terrängbanan.
  • Uppdaterad: 23 FEB 2018 12:34

   

    

1.       Linda Modin Klemner                            Red Man           LD:1                                                 10.00

2.       Hannah Regosa                                        Heavenly          LB:1                                                  10.10

3.       Anna Nisser                                               Arn                      LC:1                                                  10.20

4.       Ann Wickberg                                           Actor                  LC:1                                                  10.30

5.       Sandra Tjärning                                        The Champ      LC:1                                                  10.40

6.       Sofie Kivelö                                               Crumpwells     LC:1                                                  10.50
                                                                 Santiago

7.       Moa Hassellund                                       Sweet QueenLB:1                                                  11.00
                                                                 Lou

8.       Johanna Olsson                                       Timotej             LB:1                                                  11.10

9.       Görel Hahne                                             Starlight            LB:1                                                  11.20

10.   Hannah Regosa                                        Magic Design  LAP:1                                               11.30

11.   Marielle Elvborn                                      Andebaeck      LA:1                                                 11.40
                                                                 Arwen-Rose

12.   Ida Hassellund                                          RiisengårdensLB:1                                                  11.50
                                                                Aura

13.   Ellen Kåberg                                              Beautée            LB:1                                                  12.00

14.   Hanna Högberg                                        Marhult             LA:1                                                 12.10

PAUS

15.   Emma Berg                                                Crusini               LB:2                                                  12.40

16.   Mikaela Jakobsson                                 Bolt                     FEI final 6                                       12.50

17.   Celine Lindenäs                                       Miro                   FEI mäst                                         13.00

18.   Katrin Rinaldo                                           Daniro                LA:3                                                 13.10

19.   Anneli Lill                                                    Kerel                  LA:3                                                 13.20

20.   Marie Ohlsson                                          Amazing            LA:3                                                 13.30

21.   Ida Larsson                                                QuintessKW    MsvB:2                                           13.40

22.   Ida Larsson                                                QuintessKW    MsvB:2                                           13.50

23.   Caroline Holmer                                      Vesterdams    MsvB:5                                           14.00
                                                                Chaos

24.   Helen Gustavsson                                  Skovly´s MrB   FEI final 6                                       14.10

25.   Celine Lindenäs                                       Bocaccio            LB ungp                                          14.20

  

Skribent: Malin Stenson
Epost: Adressen Gömd

Postadress:
Sörmons RK - Ridsport
Box 2063
65002 Karlstad

Besöksadress:
Katås 107
65591 Karlstad

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info