Hoppa till sidans innehåll

Uppdaterad startlista Pay & jump

2018-06-15 07:21
Eftersom väderprognosen säger regn för hela dagen, har vi valt att bygga banan inomhus!
  • Uppdaterad: 2018-06-16 19:16

 

 

Första start kl 10.00

Bommar på marken

1. Anton Andersson                                               Neas  Zenta
2. Nellie Jägergren                                                  Dalsgårds Olympia
3.Wilma Dahlbeck                                                   Ragazzo
4. Molly Eriksson                                                     Allgunnens Eko
5. Matilda Andersson                                            Neas Zenta
6. Tindra Jägergren                                                 Dalsgårds Olympia

10 cm

7. Molly Eriksson                                                     Allgunnens Eko

20 cm

8. Ellen Redfern                                                       Cognac
9. Sofia Ridaeus                                                       Spirit
10.
11. Felicia Björn                                                        Pajaz
12. Cornelia Sachs Ståhl                                        Cognac
13. Mira Jodat                                                           Spirit

30 cm

14.
15. Amanda Molinder                                           Barbie´s Boy
16
17. Ann-Sophie Redfern                                      Curt

40 cm

18. Alva Dahlbeck                                                    Zisco
19. Liam Alm Fredriksson                                     Dalsgårds Olympia
20.

50 cm

21. Alva Werme                                                       Pigall
22. Smilla Sillanpää                                                  Luna
23. Lovisa Gustafsson                                            Tärenäs Narisza
24. Alva Dahlbeck                                                    Zisco
25. Liam Alm Fredriksson                                     Dalsgårds Olympia
26. Thea Nilsson                                                      Sixten

 

60 cm

27. Thea Nilsson                                                      Dimman
28. Alva Werme                                                       Pigall
29. Thea Nilsson                                                      Sixten

Paus

70 cm

30. Frida Nygren                                                      Curt
31. Cecilia Magnusson                                           Cavalon
32. Hilda Antman                                                     Luna

80 cm

33. Marleen Dahlbeck                                           Ragazzo
34. Pia Ransed                                                         Caron
35. Frida Nygren                                                      Curt
36. Cecilia Magnusson                                           Cavalon

90 cm

37. Marleen Dahlbeck                                           Ragazzo
38. Pia Ransed                                                         Caron

1m

39. Jeanette Brennholt                                         CB Pargea
40. Jeanette Brennholt                                         CB Pargea

1.10m

 

1.15m

41. Alva Stoor                                                           Peach Passion

                            

Skribent: Malin Stenson
Epost: Adressen Gömd

Postadress:
Sörmons RK - Ridsport
Box 2063
65002 Karlstad

Besöksadress:
Katås 107
65591 Karlstad

Kontakt:
Tel: 054-539025
E-post: This is a mailto link

Se all info